Program pro mladé

Když vám končí fixace…

Od doby, kdy jste s námi podepisovali úvěrovou smlouvu s úrokem kolem 1 % p.a., se hodně změnilo a úroková sazba je aktuálně přes 7 % p.a. Jestli se vám blíží čas nové fixace a máte obavy, že nebudete schopni splácet tak vysoké částky, vzpomeňte si, že v úvěrové smlouvě je i tento odstavec:

Fond na žádost Příjemce umožní přerušení splácení jistiny z důvodu narození, osvojení, poručenství, svěření dítěte do péče nebo pěstounství dítěte až na dobu 2 let. Fond může na žádost Příjemce povolit přerušení splácení jistiny také z důvodu ztráty zaměstnání na dobu delší než 3 měsíce, nemoci trvající déle než 3 měsíce nebo úmrtí člena domácnosti; celková doba přerušení splácení jistiny z těchto důvodů nesmí přesáhnout dobu 2 let. Doba splatnosti úvěru se prodlouží o dobu, na kterou bylo celkově povoleno přerušení splácení jistiny.

Možná nastal čas, kdy byste ho mohli využít. Jestli se u vás v rodině nic nezměnilo a stejně máte obavy, jak to bude se splácením vašeho úvěru dál, kontaktujte nás na e-mailu uroky@sfpi.cz nebo zavolejte na číslo 585 206 121, budeme společně hledat řešení.

Dokumenty a metodické pokyny pro žádosti podané po 1. 11. 2019

 

Úvěr na pořízení (koupí nebo výstavbou)

 

Úvěr na modernizaci 

Dokumenty a metodické pokyny pro žádosti podané do 31. 10. 2019

 

Úvěr na pořízení (koupí nebo výstavbou)
 

Úvěr na modernizaci