SFPI NAVRH barva_upraveny 4

Zpravodaj 9/2020
září

Těšíme se na vás na veletrhu FOR ARCH

Stejně jako v předchozích letech i letos se s námi můžete osobně setkat na mezinárodním stavebním veletrhu FOR ARCH na výstavišti v Praze Letňanech. Ten se koná od úterý 22. září do soboty 26. září. Budeme se na vás těšit v hale 1 na stánku č 97.


Přijměte naše pozvání a zastavte se u nás ve společném stánku Státního fondu rozvoje bydlení a Ministerstva pro místní rozvoj ČR. Osobně vás seznámíme s našimi programy a probereme s vámi všechno, co vás bude zajímat ohledně úvěrů a dotací poskytovaných státem na opravy a modernizace bytových domů či na jejich výstavbu nebo na regeneraci veřejných prostranství na sídlištích.
Mladým lidem rádi odpovíme na otázky týkající se Programu pro mladé a vysvětlíme jim všechny detaily, které souvisejí s podáním žádosti o úvěr na pořízení nebo modernizaci jejich bydlení.

Přijďte za námi na FOR ARCH do haly č. 1, stánek č. 97. Těšíme se na vás!

Veletrhy konané v areálu PVA EXPO PRAHA jsou organizovány v souladu se všemi hygienickými a mimořádnými opatřeními, která jsou dána vládou ČR.


roofs-660x330

Téma měsíce Portálu o bydlení: Střechy

Střecha je zakončením páteře domu, bez ní by jakákoli stavba postrádala smysl.
O tom, jak se střechy dělí, jaké mají konstrukční vlastnosti a jak je pro budoucí stavbu důležitý výběr správné střechy, si můžete přečíst v zářijovém seriálu Portálu
o bydlení.

Sledujte www.portalobydleni.cz.

facebook 
MailPoet